سلام، به وب‌سایت شکوفا شیمی آرین خوش آمدید.

درباره ما

در طول فرآیند تولید محصولات مراقبت از مو در شرکت نگین بهداشت آریان، یکی از چالش های اساسی برای حفظ و ارتقای کیفیت محصولات، دستیابی به مواد اولیه مرغوب بود. از این رو سهامداران گروه آریان عزم خود را برای تاسیس شرکت و احداث کارخانه تولید مواد اولیه صنعت نظافت با کیفیتی بی نظیر داشتند. در نتیجه شرکت شکوفا شیمی آریان دومین شرکت گروه آریان در سال 1391 تاسیس شد.
پس از انجام یکسری تحقیقات و مشاوره با صنعتگران داخلی و بین المللی، مجموعه کارخانه های شکوفای شیمی آریایی متشکل از واحد سولفوناسیون مجهز به مدرن ترین تکنولوژی Ballestra ایتالیا و واحد اولئوشیمیایی در شهرک صنعتی ایواناکی استان سمنان راه اندازی شد. در زمینی به مساحت 12000 متر مربع.

بخش کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه شرکت شکوفا شیمی آریان در مجموعه آزمایشگاهی به مساحت 1000 متر مربع مجهز به جدیدترین و مدرن ترین ابزارآلات و سیستم های پایلوت می باشد. و با تکیه بر دانش و توانمندی متخصصان حرفه ای، توانسته اند به دانش فنی مورد نیاز برای تولید محصولات باکیفیت فراتر از استانداردهای لازم دست یافته و با کنترل و نظارت مستمر، کیفیت محصولات را تضمین کنند.
مدیران شرکت شکوفا شیمی آریان همگی متخصص در صنعت نظافت با بیش از 20 سال سابقه در ساخت محصولات مشابه می باشند. در نتیجه این تجربه و دانش و تخصص کسب شده و همچنین همکاری نزدیک بین بخش های تولید و کنترل کیفیت، این شرکت به اهداف اولیه خود در تولید مواد با کیفیت بسیار فراتر از استاندارد دست یافته است. شرکت شکوفا شیمی آریان با تکیه بر کیفیت محصولات خود از همان ابتدا موفق شده است سهم قابل توجهی از بازار مصرف کشورهای همسایه را به خود اختصاص دهد.

ظرفیت تولید و ذخیره سازی مواد اولیه و محصولات شرکت شکوفا شیمی آریان به شرح زیر می باشد:
1. میانگین ظرفیت تولید در واحد سولفوناسیون: 18000 تن در سال
2. میانگین ظرفیت تولید در واحد اولئوشیمیایی: 4500 تن در سال
3. ظرفیت نگهداری مواد اولیه مختلف در مخازن: 5740 تن فله
4. ظرفیت ذخیره سازی مواد اولیه و فرآورده ها علاوه بر مخازن و مزرعه مخزن: 5940 متر مکعب
5. ظرفیت نگهداری محصولات مختلف در مخازن: 2845 تن